Kariera

Eneon jest dynamiczną polską firmą technologiczną, w której będziesz uczetniczyć w multidyscyplinarnych projektach z zakresu zaawansowanych technologii, które wzbogacą Twoje doświadczenie i rozwiną kompetencje. Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, elastyczny podejście do czasu pracy i dostęp do szkoleń.

NOWE TECHNOLOGIE
Oferujemy uczestnictwo w zaawansowanych projektach realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu nauk technicznych i przyrodniczych.

ROZWÓJ OSOBISTY
Dołączając do naszego zespołu zyskujesz możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych, dostęp do szkoleń oraz możliwość zdobywania cennych doświadczeń.

ATRAKCYJNE WARUNKI PRACY
Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia oraz elastyczny podejście do czasu pracy. Oferujemy możliwość osiągania wysokich zarobków w związku z otwartym modelem biznesowym spółki.

SPORT I ZDROWIE
Promujemy aktywny styl życia oraz bezpośrednio wspieramy nasz zespół w zajęciach sportowych. Sport i zdrowy tryb życia, znacząco poprawiają jakość życia zawodowego i prywatnego.

Aktualne rekrutacje

Ekspert ds. produktu
Eneon prowadzi rekrutację na stanowisko Ekspert ds. produktu odwadniaczy Fluxion
Zakres obowiązków:

  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne klientów w zakresie odwadniaczy Fluxion
  • Obsługa zamówień dla klientów w szczególności przygotowanie i kompletacja dostaw
  • Dalszy rozwój technologii odwadniaczy Fluxion
  • Merytoryczne i techniczne wsparcie działu sprzedaży
  • Prowadzenie prezentacji odwadniaczy Fluxion z wykorzystaniem instalacji demonstracyjnej
  • Udział w pracach badawczych i rozwojowych związanych z opracowaniem nowych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją i/lub projektowaniem systemów parowych
  • Znajomość zagadnień związanych z wymiennikami ciepła, odwadniaczami, zaworami, automatyką przemysłową
  • Umiejętność projektowania i znajomość oprogramowania CAD
  • Znajomość budowy maszyn oraz zagadnień związanych z obróbką materiałów będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dobre umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowa premia z tytułu osiągnięcia celów sprzedażowych
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko nastawione na osiąganie rezultatów
  • Elastyczny czas pracy również w modelu hybrydowym
  • Samochód służbowy, komputer przenośny oraz telefon komórkowy
  • Szkolenia, rozwój zawodowy i udział w bardzo ciekawych projektach badawczo-rozwojowych